Chicco Розвиваюча іграшка "Коник"
Іграшка-каталка Chicco "Коник" для дітей від 1 до 3 років. Заохочує дитину повзати і ходити, а також розвиває психомоторні навички завдяки механізму "штовхай та йди".
Особливості:
яскравий дизайн та інтуїтивно зрозуміле функціонування;
штовхніть коника, щоб побачити, як іграшка котиться вперед;
колеса з дзвінкими кульками всередині шумлять під час руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Ширина упакування | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 1 року |
| Вікова група | Від 1 року |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


