
Chicco Іграшка Eco+ 3 в 1 "Гольф-сафарі траса"
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 11458.00
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chicco Іграшка Eco+ 3 в 1 "Гольф-сафарі траса"
Екологічно чиста іграшка 3 в 1 Chicco "Гольф-сафарі траса" із серії Eco+ – мінігольф для креативних та цікавих ігор вдома чи на вулиці.
Особливості:
3 конфігурації використання:
"Відкрита доріжка-траса" довжиною до 2 метрів.
"Закрита доріжка-траса" розміром 70х52 см.
"Мінігольф";
зроблено в Італії;
рекомендовано для дітей від 2 років;
у наборі 11 деталей: 6 елементів для траси, 3 кольорові м'ячики та 2 ключки для гольфу;
комбінуйте частини траси на власний розсуд для утворення нових конфігурацій;
котіть кульку руками або ключкою та спостерігайте, куди вона потрапить цього разу;
компактно складається;
іграшка безпечна та екологічна;
легка та зручна для маленьких рученят;
упаковка підлягає вторинній переробці, а папір, який використовується для пакування, надходить із екологічно безпечних лісів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Ширина упакування | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 2 років |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴




