
Chicco машинка на радіокеруванні "Rocket the Crossover"
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 09729.00
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chicco машинка на радіокеруванні "Rocket the Crossover"
Машинка на радіоуправлінні Chicco "Rocket the Crossover" з сучасним дизайном.
Особливості:
ергономічний пульт дистанційного керування з 4 кнопками;
4 напрямки руху - вперед, назад, вліво, вправо;
великі колеса для їзди по будь-якій місцевості і подолання перешкод.
Машинкою "Rocket the Crossover" дитина може керувати самостійно. Юний гонщик буде в захваті від екстремальних перегонів з новою іграшкою від Chicco.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Вікова група | Від 0 до 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 2 років |
| Висота упаковки | 21 |
| Довжина упаковки | 17 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Музична іграшка |
| Колір | Червоний |
| Ширина упаковки | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴




