
Ігрова фігурка FUNKO POP! Фанко Поп Disney 101 Dalmatians - Patch 1649
945 ₴
- В наявності
- Код: 86423
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова фігурка FUNKO POP! Фанко Поп Disney 101 Dalmatians - Patch 1649
Колекційні фігурки Funko Pop.
Фанко виготовлені з міцного вінілу, що робить їх міцними та довговічними. Естетично приваблива коробка з прозорим віконцем робить їх чудовими на полицях та столах колекціонерів. Аксесуари Funko – це колекційні предмети для ентузіастів поп-культури. Це означає, що ваша колекція з часом буде цінуватися. Виробник розробив упаковку таким чином, щоб фігурки всередині виглядали справді красиво. Варто зберегти оригінальну коробку, оскільки з часом добре збережені фігурки Funko стають дуже популярними рідкістю серед колекціонерів.
Порадуйте свого друга-гіка або приєднайтеся до групи колекціонерів та розширте свою колекцію новими персонажами, створеними ентузіастами Funko.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 96 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴

