-5%

Ingenuity Крісло-шезлонг 3 в 1 Keep Cozy від народження
3 990 ₴
3 790 ₴
- В наявності
- Код: 12428
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ingenuity Крісло-шезлонг 3 в 1 Keep Cozy від народження
Крісло-шезлонг 3 в 1 Ingenuity "Keep Cozy" з режимом вібрації для дітей від народження і до досягнення ними ваги 18 кг.
Особливості:
3 варіанти використання:
Режим механічного "заколисування" - напрямок руху шезлонга вперед-назад.
Режим механічного "підстрибування" - напрямок руху шезлонга вгору-вниз.
Нерухоме сидіння з задньою підставкою.
знімний ергономічний чохол для новонароджених;
сидіння з м'якої та приємної до тіла тканини подарує малюкові відчуття затишку та комфорту;
режим вібрації для спокійного сну дитини;
знімна дуга з підвісною іграшкою;
регульований 5-точковий ремінь безпеки;
дозволене машинне і ручне прання знімного чохла при 30° C.
Крісло-шезлонг 3 в 1 Ingenuity "Keep Cozy" подарує вашій дитині подвійну порцію радості і веселощів.
Розміри у розкладеному вигляді (ДШВ):65,5 x 51,3 x 53,3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InGenuity |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | З народження |
| Вікова група | З народження |
| Довжина | 72 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шезлонг |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴






