-22%

Chicco Іграшка на ліжко "Підвісна карусель Next2Dreams"
2 749 ₴
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 07627.20
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chicco Іграшка на ліжко "Підвісна карусель Next2Dreams"
Іграшка Chicco "Next2Dreams" з лінійки First Dreams - це музичний мобіль, який підходить для більшості моделей дерев'яних ліжок.
Особливості:
20 хвилин музичного супроводу - класична музика (Шопен, Шуман, Оффенбах) і білий шум (серцебиття і інші звуки, які сприймаються дитиною всередині маминого животика);
4 знімні іграшки-підвіски з гіпоалергенного текстилю обертаються під ритми музики;
м'яке нічне світло створює спокійну і затишну обстановку в дитячій кімнаті;
мобіль підходить для ліжечок з діаметром стінки до 38 мм;
знімну електронну панель можна прикріпити як на бортик ліжечка, так і до коляски;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 58 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Вік | З народження |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴







