Рюкзак Adventure World PANTHER 13694
Голова чорної пантери, що показує зуби, ніби виглядає з передньої частини темно-сірого рюкзака. Із зеленими деталями та зеленою підкладкою, двома сітчастими кишенями з боків, основним відділенням та накладною передньою кишенею, верхньою ручкою для перенесення, нагрудним ременем та двома м'якими плечовими лямками з регульованою довжиною.
Основний матеріал: 100% поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 296 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴






