-8%

Іграшка для ванни Chicco Кит
969 ₴
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 09728.00
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка для ванни Chicco "Кит"
З іграшкою для ванни Chicco «Кит» на малюка чекає веселе купання. Безпечна електронна фігурка, що розвиває, привертає увагу не тільки оригінальним зовнішнім виглядом, але також забавні водні ефекти.
Китеня плаває у воді і бризкається, імітуючи фонтанчик.
Щоб активувати іграшку, достатньо натиснути червону кнопку.
Веселе китеня допоможе полюбити купання дітям, які побоюються води.
Рекомендовано від 6-ти місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Вік | от 6 месяцов |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



