TOP Model потрійний пенал DOTS 14007
Потрійний пенал з великим подвійним мотивом моделі на повністю блискучому фоні та милими цятками по всьому колу – стильний атрибут
В пеналі:
Три окремі відділення повністю заповнені 18 кольоровими олівцями та фломастерами, 2 олівцями, точилкою, гумкою, лінійкою, ножицями, клеєм.
Матеріал 100% поліестер
Розміри: 20 х 13 х 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Model |
| Вага | 415 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 7.5 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴







