TOP Model подвійний пенал DOTS 14008
Ви закохаєтесь у цей рожевий пенал із 2 відділеннями та милим мотивом TOP Model спереду. До того ж він практичний
В пеналі:
12 кольорових олівців;
2 гелеві ручки з блискіткам;
лінійка,
точилка,
ножиці,
гумка,
1 грифельний олівець.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Розміри: 5 x 12 x 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Model |
| Вага | 415 г |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 5.5 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴





