
Лялька-манекен Mattel Barbie Класика з аксесуарами HMD88
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: HMD88
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька-манекен Mattel Barbie Класика з аксесуарами (HMD88) — це ігровий набір для юних стилістів, який дозволяє створювати різноманітні зачіски на волоссі знаменитої ляльки. Манекен має довге пряме світле волосся (блонд) та намальоване кольє на шиї.
Набір включає манекен та 20 аксесуарів для моделювання.
Комплектація:
- Рожевий гребінець для волосся.
- 3 класичні шпильки.
- 3 зигзагоподібні шпильки.
- 3 шпильки у формі квітки.
- 6 декоративних намистин.
- 4 еластичні гумки для волосся.
Висота манекена становить близько 26–27 см.
Виготовлений з якісного безпечного пластику. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, уяви та творчих здібностей у дітей віком від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 27 мм |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴




