
Лялька Barbie Dreamtopia Сяюча Балерина
1 499 ₴
- В наявності
- Код: HLC25
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Barbie Dreamtopia Сяюча Балерина
У світі балету все набуває чарівного виміру. Помилуйтеся, як лялька-балерина Barbie мерехтить і переливається завдяки світлу.
У ляльки Barbie світле волосся зібране в класичний пучок і прикрашене елегантною діадемою.
Натисніть на кнопку на талії балерини і помилуйтеся підсвіченим корсетом. У ляльки є п'ять світлових режимів різних кольорів. Лялька Barbie може виконувати піруети в блискучій рожевій спідниці та балетних туфлях. У неї є точки згину, тож ви можете ставити її в різні пози і придумувати динамічні балетні пригоди. У чарівному світі Barbie можливо все.
Діти віком від 3 років і старше можуть також збирати інші ляльки та ігрові набори, щоб дати волю уяві і зробити ігри ще більш захопливими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 27 мм |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







