
Top Model подвійний пенал з наповненням FUR EVER FRIENDS 13674
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13674
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Top Model подвійний пенал з наповненням FUR EVER FRIENDS 13674
Милість у тваринному стилі: пенал TOPModel насиченого, теплого червоного кольору має спереду надзвичайно милий мотив собаки та кота. Абсолютно геніально: шарф-аплікацію можна зав'язати разом перед двома лапками-друзями. З металевими деталями, що поєднуються за кольором, у мідному стилі.
Матеріал: 100% поліестер.
В пеналі:
18 кольорових олівців;
лінійка,
точилка,
ножиці,
гумка,
2 грифельні олівці.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Model |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Розміри | |
| Довжина | 3.5 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 256 г |
| Висота | 20 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴





