
Top Model базовий пенал Duo Cat KITTY and DOGGY 13658
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13658
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Top Model базовий пенал Duo Cat KITTY and DOGGY 13658
Бузковий пенал TOPModel має великий мотив моделі з кошеням спереду. Зверху: вузький тюбик для олівців із супермилою котячою головою по всій поверхні, який кріпиться за допомогою липучки і тому його можна знімати за потреби.
Матеріал: 100% поліестер.
В пеналі:
9 кольорових олівців;
лінійка,
точилка,
ножиці,
гумка,
2 грифельні олівці.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Model |
| Вага | 256 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 3.5 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴






