
TOP Model дитяча маленька сумочка через плече WILD 12789
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 12789
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TOP Model дитяча маленька сумочка через плече WILD 12789
Мила та стильна з тваринним візерунком: маленька сумка через плече TOPModel ніжно-рожевого кольору має ніжно-барвистий, веселий візерунок із зображенням тварин та передній клапан із великим мотивом зебри, повністю вкритий блискітками. Ремінець відповідного кольору регулюється по довжині.
Матеріал: 100% поліестер;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 6.5 см |
| Глибина | 21 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴





