
Альбом-розмальовка Miss Melody 12978
729 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12978
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Альбом-розмальовка Miss Melody 12978
Конячі мрії для розфарбовування: книжка-розмальовка зі спіральною палітуркою має 44 сторінки, наповнені прекрасними мотивами та цікавими фактами про породи коней зі світу міс Мелоді. Зі 116 понітастичними блискучими наклейками, щоб прикрасити твір мистецтва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Формат | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 1.5 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴



