
ТОР Model Шкільний рюкзак світловідбиваючий FLASH 12738
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12738
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОР Model Шкільний рюкзак світловідбиваючий FLASH 12738
Шкільний рюкзак TOP Model має модний барвистий графічний малюнок, майже повністю виготовлений зі світловідбиваючого матеріалу. З аплікованою модельною нашивкою, чудовими деталями неонових кольорів, водо- та брудовідштовхувальною основою, м’якою спинкою, двома просторими основними відділеннями, бічними сітчастими кишенями та невеликим відділенням на блискавці ззаду.
Матеріал: 100% поліестер.
Розміри: В 42 х Ш 31 х Д 18 см
Вік: 6+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Вага | 363 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 44 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 мм |
| Персонажі | TOPModel Friends |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴






