
Сумочка у формі мушлі Top Model MERMAID 12306
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12306
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумочка у формі мушлі Top Model MERMAID 12306
Маленька сумка через плече TOP Model у симпатичній формі мушлі, виготовлена з фантастичного сріблястого райдужного матеріалу, має фіолетовий ремінь через плече, який можна регулювати в два етапи. Корисно знати: ремінь має кнопку безпеки, яка відкривається при різкому потягуванні. Сумка закривається на блискавку.
Матеріал: 100% поліуретан; Плечовий ремінь: 100% поліестер; Всередині: 100% поліестер
Рекомендований вік: від 6 років
В 4,5 х Ш 18,0 х Г 16,0 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Вага | 363 г |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 5 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | IcePrincess |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴






