
Рюкзак MOJO ПОНЧИКИ мульти (KAA9984437)
1 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: KAA9984437
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак MOJO ПОНЧИКИ мульти (KAA9984437)
Ви любите солоденьке і смачненьке? Значить вам сподобається цей яскравий рюкзак від бренду Mojo. Реалістичні пончики завжди викликатиме посмішку і позитив. На цей неймовірний принт хочеться дивитися і дивитися. Вражаюча реалістичність картинки створює настрій і додає трохи романтики в образ власника цього рюкзака. Головною особливістю цього рюкзака є його стильний, ультрасучасний дизайн, а також функціональність. Міський рюкзак. Ручка для носіння в руці. Щільна м'яка спинка. Регульовані ручки. Одне відділення на блискавці. З боків нашивні кишеньки відкритий і на замку. Оригінальний яскравий рюкзак від бренду Mojo підніме настрій і викличе посмішку.
Материал: Поліестер.
Размер: 43 х 30 х 16 см
Купуйте вашій дитині дивовижний, модний і шалено зухвалий рюкзак від Mojo. Повірте, в школу він відтепер буде ходити з великим задоволенням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mojo |
| Країна виробник | США |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴



