
ТОР Model Механічна гумка для стирання Talita & Christy Топ Модел
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6663
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТОР Model Механічна гумка для стирання Talita & Christy Топ Модел
ТОР Model Механічна гумка для стирання Talita & Christy Топ Модел
Ластик TOPModel в формі зручної ручки для просування вперед. Кольори фіолетовий або малиновий, з маленьким неоновим сердечком і підвіскою сердечком.
Рекомендований вік: 5 +
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 30.5 см |
| Габарити | 30,5 x 1,5 x 33 см |
| Довжина | 33 мм |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Персонажі | TOPModel Friends |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Нове |
| Ширина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





