
TOP Model маленький рюкзак GIRLZ CLUB (ТОП Модельний маленький рюкзачок для дівчинки 11217)
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11217
+380 (97) 033-01-00
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TOP Model маленький рюкзак GIRLZ CLUB
(ТОП Модал маленький рюкзачок для дівчинки 11217)
TOP Model маленький рюкзак GIRLZ CLUB
Цей стильний рюкзак маэ багато місця для рызних аксесуарів. Закривається на блискавку. Ремінці з блискучими смужками регулюються по довжині.
Рюкзак має просторий основний відсік із внутрішньою кишенею та невелику передню кишеню на блискавці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 249 г |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




