
ТОР Model пенал тройной с наполнением Miss Melody ROMANTIC FIELDS 13403
2 895 ₴
- В наличии
- Код: 13403
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТОР Model пенал тройной с наполнением Miss Melody ROMANTIC FIELDS 13403
Особливості :
Блестящий тройной пенал цвета шалфея от Miss Melody выглядит великолепно гармонично и фантастически спокойно с мотивом коня на лугу в туманном утреннем свете. Молния цвета розового золота и принт логотипа.
Розміри: 20 х 13,5 х 7 см
В пеналі:
18 маркерів
18 кольорових олівців,
лінійка,
стругачка,
люстерко,
ножиці,
гумка,
1 товстий і 1 тонкий грифельний олівці.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Пенал від ТТОР-Model пенал тройной с наполнением Цветы Miss Melody с лошадками з готовим набором канцелярського приладдя буде незамінним в школі, а також це чдова ідея для подарунку. Яскравий дизайн в сукупності із бездоганною якістю - це Топ Модел.
Виріб має три відділення, що застібаються на змійку. Усередині ти знайдеш усе необхідне для малювання і письма/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Вес | 363 г |
| Высота | 20 см |
| Длина | 13 см |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 7.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 895 ₴







