
ТОР-Model двойной пенал с наполнением BANDANA из серии Miss Melody
2 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12766
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТОР-Model двойной пенал с наполнением BANDANA из серии Miss Melody
Особливості :
Фантастично красивий: рожевий квадратний пенал з наповненням Miss Melody має сучасний принт бандани з деталями коня.
З надзвичайно милим плюсом: веганська шкіряна підвіска у формі серця з конем з обох боків.
Два окремих відділенн повністю заповнені:
24 кольоровими олівцями,2 олівцями, лінійкою, ножицями, точилкою та гумкою;
Він навіть має невелику кишеню із застібкою на липучці.
Крім того, він забезпечений кількома гумовими кільцями для ручок або олівців, які не входять до комплекту.
Матеріал: 100% поліестер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 363 г |
| Высота | 20 см |
| Длина | 19 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴








