
Space Jam мягкая игрушка Багза Банни трансформируется в мягкий баскетбольный мяч из фильма Космический джем Bu
590 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14591
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Space Jam мягкая игрушка Багза Банни трансформируется в мягкий баскетбольный мяч из фильма Космический джем Bugs Bunny
Перенесіть усі дії на корті від Space Jam - A New Legacy у свій дім за допомогою плюшевого кролика Багза Банні Hoop Pals.
Виготовлений з м’яких, розкішних тканин із високою деталізацією.
Багз Банні має зріст 12 дюймів і одягнений у форму групи Tune Squad.
Баг перетворюється на м'який плюшевий баскетбольний м'яч, вивертаючи його навиворіт!
Висота приблизно 30 см
Виробник Австралійська компанія Moose Toys
якісний плюш, плотна набивка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 289 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 20 см |
| Длина | 12 см |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Герой кино |
| Упаковка | Блистер |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴




