
Goo Jit Zu Orbitox Стретч-тянучка игровая фигурка Гуджитсу Галактическая атака Орбитокс 41222
895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 41222
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Goo Jit Zu Orbitox Стретч-тянучка игровая фигурка Гуджитсу Галактическая атака Орбитокс 41222
Аеровак Орбітокс — головний галактичний Goo-ловоріз! Це дуже потужний монстр, який носить особливий костюм, який надає йому силу Атлета. Орбітокс має функцію вакуумного насоса. Накачай його, рухаючи головою вгору-вниз, щоб видалити все повітря з його тіла та активувати атаку космічним вакуумом! Він може тримати будь-яку задану форму. Можна повернути його колишній тягучий м'який стан: достатньо для цього опустити голову вниз, одночасно натискаючи на кнопку на його голові. Фігурка висотою 17 см наповнена пластиковими гранулами.
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
дрібну моторику;
спритність;
координацію рухів;
фантазію.
Розміри: 14 х 5,5 х 12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Блистер |
| Размеры | |
| Вес | 289 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Резина |
| Тип | Герой кино |
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴







