ТОР Model Пенал Ice World с наполнением ТОП модел 11725 Розміри: 21,5 х 15,5 х 5 см В пеналі: 18 маркерів LYRA 18 кольорових олівців LYRA, лінійка 15 см, стругачка, люстерко, ножиці, гумка, 1 товстий і 1 тонкий грифельний олівець. Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер. Пенал ТОР Model ТОР Model Пенал з наповненням та додатковим гаманцем ТОП модел з готовим набором канцелярського приладдя буде незамінним в школі, а також це чудова ідея для подарунку. Яскравий дизайн в сукупності із бездоганною якістю - це Топ Модел. Виріб має три відділення, що застібаються на змійку. Усередині ти знайдеш усе необхідне для малювання і письма:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 15.5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 21.5 мм |
| Вес | 363 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | June |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Комплектация аксессуарами | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴






