Пенал с наполнением Top Model Princess Mimi Олень Wild Forest 12575 Дуже милий і досить м’який, щоб муркотіти: пенал принцеси Мімі з рожевим плюшем, блакитними вушками та вишитою мордочкою оленя має милі кружечки на звороті. Два окремих відділення повністю заповнені товстим олівцем, подвійною точилкою, гумкою, лінійкою (з шаблонами), ножицями, клеєм, 12 товстими кольоровими олівцями та 2 блискучими гелевими ручками. Матеріал 100% поліестер Пенал для дівчинки з 2 кишенями на блискавці Дизайн: Princess Mimi Wild Forest від Depesche — у біло-рожевому кольорі, з плюшем, золотими акцентами, обличчям оленя, носом у формі серця та вухами. Комплектація: 12 товстих кольорових олівців, точилка, гумка, олівець, 2 гелеві ручки з блискітками, лінійка з трафаретом, клей і ножиці Футляр для ручок забезпечує організоване зберігання, а також ідеальне обладнання для школи, дитячого садка та дозвілля Розміри: прибл. 19 х 12 х 5,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 391 г |
| Высота | 12 см |
| Длина | 19 см |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 5.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Princess Mimi |
| Состояние | Новое |
| Комплектация аксессуарами | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 690 ₴







