ТОР Model Пенал Glitter Queen с наполнением ТОП модел 12522
Розміри: 21,5 х 15,5 х 5 см
В пеналі:
18 маркерів LYRA
18 кольорових олівців LYRA,
лінійка 15 см,
стругачка,
люстерко,
ножиці,
гумка,
1 товстий і 1 тонкий грифельний олівець.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Пенал ТОР Model ТОР Model Пенал ТОП модел з готовим набором канцелярського приладдя буде незамінним в школі, а також це чудова ідея для подарунку. Яскравий дизайн в сукупності із бездоганною якістю - це Топ Модел.
Виріб має три відділення, що застібаються на змійку. Усередині ти знайдеш усе необхідне для малювання і письма:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 363 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 21.5 см |
| Длина | 15.5 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Персонажи | June |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴








