
ТОР Model Пенал Glitter Queen с наполнением и дополнительным кошельком ТОП модел 12527
2 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12527_A
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
ТОР Model Пенал Glitter Queen з наповненням та додатковим гаманцем ТОП модел 12527 Новинка року від ТОР Model - пенал в крутому виконанні - Glitter Queen Три відсіки, що зачиняються на замок Ексклюзивне декорування Glitte та підвіска у вигляді маленького наманця Розміри: 21,5 х 15,5 х 5 см В пеналі: 18 маркерів LYRA 18 кольорових олівців LYRA, лінійка 15 см, стругачка, люстерко, ножиці, гумка, 1 товстий і 1 тонкий грифельний олівець. Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер. Пенал ТОР Model ТОР Model Пенал Glitter Queen з наповненням та додатковим гаманцем ТОП модел 12527 з готовим набором канцелярського приладдя буде незамінним в школі, а також це чудова ідея для подарунку. Яскравий дизайн в сукупності із бездоганною якістю - це Топ Модел. Виріб має три відділення, що застібаються на змійку. Усередині ти знайдеш усе необхідне для малювання і письма:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Длина | 15.5 см |
| Ширина | 5 см |
| Высота | 21.5 см |
| Вес | 363 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | June |
| Состояние | Новое |
| Комплектация аксессуарами | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴






