
LEGO Super Mario 71399 дополнительный набор Особняк Луиджи: вестибюль «Вход в Имение Луиджи», конструктор Супе
1 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71399
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
LEGO Super Mario 71399 дополнительный набор Особняк Луиджи: вестибюль «Вход в Имение Луиджи», конструктор Супе
Розширюючий набір з входом до резиденції та цвинтарем для побудови.
Три фігурки LEGO Super Mario: Полтерпап, Богмаєр та Бу.
Цифрова золота кістка для збору для Полтерпапа, обертова платформа та інші додатки.
Подарунок для дітей від сьомого року життя, які хочуть бути в курсі нових трендів.
Набір чудово поєднується з іншими розширюючими наборами, натхненними грою Luigi’s Mansion.
Додаткова інформація:
Розміри продукту: 7 x 19,1 x 35,4 см; 200 гр.
Батареї: 1 Невідомо.
Рекомендований вік від виробника: Від 7 років.
Модельний номер: 71399.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Вес | 2.7 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 7 мм |
| Ширина упаковки | 15 мм |
| Высота упаковки | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество деталей | 1152 |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴









