Top Model рюкзак Топ Модел серия One Love. Школьный портфель 1223_A
Рюкзак Top Model фірми Depesche. Надзвичайно гарний та якісний. Ваша донечка буде від нього в захваті.
Вага - всього 700 г.
Розмір, см 43 x 34 x 24
Обєм, л 28
Матеріал: 100% поліестер
М´які набивні та легко регульовані ремені.
Дихаюча спинка для високого комфорту при носінні.
Безступінчасте регулювання довжини спинки, дозволяє рюкзаку рости разом із дитиною.
Для безпеки: світловідбиваючі смуги на передній та плечовій подушечках для кращої видимості в темний час доби
В розділі yestoys.com.ua акції та розпродаж завжди найкращі ціни
Ми на Facebook
Ми на YouTube
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-033-0100. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 980 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 20 л |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | IcePrincess |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴








