
HAPE Большая спасательная станция с вертолетом, самолетом и сереной Rega Einsatzbasis FSC 879649
2 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 879649
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
HAPE Большая спасательная станция с вертолетом, самолетом и сереной Rega Einsatzbasis FSC 879649

Hape Велика рятівна стінція із гелікоптером, літаком та сереною Rega Einsatzbasis FSC 879649 - Основна база, літак, вертоліт, 4 співробітники та аксесуари
Величезний набір із усім необхідним для проведення рятівних операцій.
Увага, надзвичайна ситуація! Коли на базі Rega Operations Base лунає сигнал тривоги і все блимає, необхідно вирішити
надзвичайну ситуацію !
Дозвольте гелікоптеру злетіти, а
парамедикам Rega вилетіти з літаком і стати рятувальником у надзвичайних ситуаціях!
• 1 × основна база Rega
• 1 × літак Rega
• 1 × гелікоптер Rega
• 4 × співробітники Rega
• містить багато аксесуарів
Габарити, см: 70 x 50 x 18,5
Вага, кг: 5

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hape |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 700 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Кукольные домики/замки |
| Розмір упаковки, см | 29х29х32 |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 30 см |
| Код виробника | 5167 |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробника | Німеччина |
| К-сть деталей, шт | 129 |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴









