
Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC 2,4 ГГц горный квадроцикл амфибия спасателя на радиоуправлении
2 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 370162107
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC 2,4 ГГц горный квадроцикл амфибия спасателя на радиоуправлении
1:16 R/C All Terrain Quadbike з технологією 2,4 ГГц - диференціальне керування, вкл. контролер, акумулятор 2S LiFePO4 (6.4V - 700mAh), 2 батарейки AAA та USB-кабель для зарядки (1A). Повнопривідний автомобіль-амфібія з реактивним приводом для їзди на воді. Довжина 28см. Їде до 9 км/год і до 20 хв. Час зарядки 80 хвилин. Основні характеристики: обертання на 360° на суші та у воді, довговічна високопродуктивна батарея, швидка зарядка, Ready2Run.
Радіокерований квадроцик амфібія Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC
Рухається по сухлодолу та по воді - трансформується при необхідності
Повнопривідний автомобіль-амфібія з реактивним приводом для їзди на воді. Довжина 28см. Їде до 20 км/год і до 20 хв. Час заряджання приблизно 50 хвилин. Основні характеристики: обертання на 360° на суші та у воді, довговічна високопродуктивна батарея, швидка зарядка, Ready2Run.
Час зарядки до 80 хв
Час в русі 20 хв
Максимальна швидкіст - 9 км/г
Містить:
Квадроцик амфібія Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC
Зарядний пристрій 8,4 В 500 мАг
Подробиці:
Розміри авто: 35 х 25 х 20 см
Масштаб: 1:16
Акумулятор: Li-lo Battery 7.4 V 700 mAH
Вимоги до батареї: 8 батарейок ААА (у комплекті)
Вік: від 6 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrera |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Лицензионная модель | Да |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Автомобиль |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Характеристики аккумулятора | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.3 час |
| Время работы от аккумулятора | 40 мин |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота упаковки | 205 |
| Длина упаковки | 152 |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | картон, блистер |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 410 |
| Розмір упаковки | 50Х60Х7,2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 490 ₴









