Поезд локомотив экспресс на батарейках Playtive Поезд Brio, Ecotoys, Doris

Поїзд локомотив експрес із вагончиком вугілля Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris 10871
- можливість поєднання з іншими наборами поїздів і транспортних засобів Playtive
- комплект, сумісний із іншими дерев'яними залізницями Playtive та дорогами Brio, Ecotoys, Doris, Ikea.
- може використовуватись як із залізною дорогою так і без неї
- призначений для дітей віком від 3 років
Можливості:
- рух вперед, назад
- світло, звук
- локомотив із магнітом
- вік: 3+
- Пластик
- В комплекті батарейки
- Локомотив приблизно 82 x 32 x 50 мм,
- вагон приблизно 85 x 32 x 50 мм,
- загальна вага 150 г

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PLAYTIVE |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Количество составных элементов | 1 шт. |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 8 мм |
| Длина | 15 мм |
| Высота | 9 см |
| Вес | 150 г |
| Ширина упаковки | 8 |
| Длина упаковки | 15 |
| Высота упаковки | 9 |
Информация для заказа
- Цена: 655 ₴




