Беговел Chicco Биговел "Pink Arrow" Велобег розовый
Беговел Chicco Біговел "Pink Arrow" Велобіг рожевий – це перший двоколісний транспорт вашої дитини. Навчить тримати рівновагу, щоб згодом одразу пересісти на справжній двоколісний велосипед, і сприятиме одночасному розвитку обох пів куль головного мозку.
Ультралегка металева рама витримує навантаження до 25 кг.
Колеса із захистом від проколів не потребують підкачування.
Регулювання висоти сидіння та керма для адаптації під зростання дитини.
Прогумовані ручки і м'яке сидіння, що не ковзає.
Характеристики:
Рекомендовано для дітей: 2-5-ти років
Розміри, см : 71х45х54 см
Розміри упаковки, см : 60х25,5х17,3
Вага: 2,5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 550 ₴










