
Поезд на радиоуправлении для деревянной железной дороги Playtive Junior
680 ₴
- Готово к отправке
- Код: 372463
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поезд на радиоуправлении для деревянной железной дороги Playtive Junior

Сортер
- локомотив на радуокеруванні
- локомотив і вагон зчіплюються за допомогою магнітів
- на даху локомотива є клавіші для додатковго керування
- поїзд складається із локомотиву та вагону котрий відчиняється для пасижира
- пуль дистанційного керування має клавіші керуваання: рух вперед/назад, включає та вимикає світло, подає звуковий сигнал
- вік: 3+
- якісний пластик
- батарейки входять в комплект
- Розмір локомотива приблизно 10 x 5 x 5 см (Ш x В x Г)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PLAYTIVE |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 300 г |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 12 мес |
| Количество составных элементов | 10 шт. |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴






