Goo Jit Zu Cyborg Стретч-тянучка игровая фигурка Гуджитсу Киборг DC2 41219
Goo Jit Zu Cyborg Стретч-тягучка ігрова фігурка Гуджитсу Кіборг DC2 41219 — оригінальний подарунок для сучасних і активних дітей.
Іграшка зацікавить дівчаток та хлопчиків у віці від 4-х років. Вона виготовлена із спеціального матеріалу, який можна розтягувати, скручувати та розминати. Усередині фігурки є оригінальне наповнення, яке можна розглянути, сильно розтягнувши тірекса — аж у 3 рази. Також варто спробувати його потужні щелепи на міцність, такий герой зможе кинути виклик будь-кому.
Герої Goo Jit Zu Goo Shifters вже тут! Ваші улюблені еластичні, м'які герої повернулися та готові до того, щоб ви посилили їх!
Зламаєте Ядро Бенгалії, щоб активувати її «Гу-формацію»! Дивіться, як слиз усередині її тіла змінює колір!
Герої Goo Jit Zu Goo Shifters мають унікальні начинки Goo. Бенгалія супер липка!
Стискайте і розтягуйте Бенгала в 3 рази більше за її розмір і спостерігайте, як вона повертається до своєї первісної форми.
Зберіть всіх 7 героїв Goo Shifters, включаючи ультрарідкісний Corruptagon "Light-Up"!
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
дрібну моторику;
спритність;
координацію рухів;
фантазію.
Розміри: 14 х 5,5 х 12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 289 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





