Маленькая сумка через плечо TOP Model ICEWORLD в блестящем дизайне ТОП Модель (11996)
Незалежно від того, гуляєте ви містом чи зустрічаєтеся з друзями, у цю сумку помістяться всі необхідні аксесуари.
Чудово привертає увагу блискуча передня частина з фантастичною моделлю та маленьким білим ведмедиком.
магнітне закриття
внутрішня кишеня
регульований плечовий ремінь
Матеріал: зовнішня тканина 100% полівініл; Підкладка 100% поліестер
В 19 х Ш 18 х Г 6 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Вес | 363 г |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 20 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Персонажи | IcePrincess |
| Пол | Для девочек |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴





