GooJitZu Супергерои DC Comics BATMAN игровая фигурка тягучка Бэтмен 411803
GooJitZu Супергерої DC Comics BATMAN ігрова фігурка тягучка Бетмен 411803 — оригінальний подарунок для сучасних та активних дітей.
Іграшка зацікавить дівчаток та хлопчиків у віці від 4-х років. Вона виготовлена із спеціального матеріалу, який можна розтягувати, скручувати та розминати. Усередині фігурки є оригінальне наповнення, яке можна розглянути, сильно розтягнувши тірекса — аж у 3 рази. Також варто спробувати його потужні щелепи на міцність, такий герой зможе кинути виклик будь-кому.
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
дрібну моторику;
спритність;
координацію рухів;
фантазію.
Розміри : 12 x 6.5 x10 cm;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 289 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴





