
Игрушка-тянучка "Гуджитсу", Дракон Блэйзагон Goo Jit Zu Galaxy Attack Solar Blast Blazagon 412084 Галактична
699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 41020
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Игрушка-тянучка "Гуджитсу", Дракон Блэйзагон Goo Jit Zu Galaxy Attack Solar Blast Blazagon 412084
Антистрес-іграшки бувають різних видів. Одними з найпопулярніших є стретч-фігурки, які можна нескінченно стискати, розтягувати, й при цьому вони завжди повертають початкову форму.
Цього разу вам пропонується потренуватися з фігуркою Блейзагону від бренду GooJitZu. Ви можете розтягнути його так, що він збільшиться втричі! Усередині нього захований гель з кульками, що надає грі додаткової фішки, розслаблюючи та даруючи приємні відчуття рукам.
Особливості
Бренд: GooJitZu;
Рекомендований вік: від 4 років;
Матеріал: гума;
Вага: 220 г;
Розміри упаковки: 5*18*24 см
Розмір: 11 см
Комплектація: іграшка-тягучка;
Виробник: Moose;
Зроблено в: Китай
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
дрібну моторику;
спритність;
координацію рухів;
фантазію.
Розміри: 14 х 5,5 х 12 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 289 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 см |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴
