Пенал шкільний ST.RIGHT Парадайз 618581
Пенал торгової марки ST.RIGHT (Польша)
Функціональність:
Жорстке саше з внутрішнім клапаном PC1
Містке відділення для саше
Додатковий клапан з місцем для канцтоварів і сітчаста кишеня на блискавці
Під верхньою кришкою є місце для ручок і олівців
Жорсткий корпус саше
Контурні високоякісні металеві ручки на блискавці
Оснащений системою подвійної блискавки, що дозволяє відкривати як з лівого, так і з правого боку.
Інтенсивні, дуже яскраві кольори
Виготовлений з водонепроникних матеріалів найвищої якості
Посилені, дуже міцні шви гарантують безвідмовне і тривале використання виробу
Габарити:
висота: 6 см
ширина: 23 см
глибина: 9,5 см
вага: 160г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | St. Majewski |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 160 г |
| Висота | 6 см |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 23 см |
| Наповнення | Немає |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





