Набір для творчості TOP Model розмальовка - створи наряд для кота MOONLIGHT ТОП Модел
Неймовірно красивий Набір для творчості TOP Model розмальовка - створи наряд для кота MOONLIGHT ТОП Модел: Книжка-розмальовка TOPModel MOONLIGHT.
Має чудові мотиви з безліччю котів, які чекають, щоб їх розфарбували та уявили.
В комплекті:
92 сторінки,
3 сторінки з наклейками
спіральний палітурка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Высота | 23 см |
| Ширина | 2 мм |
| Вид творчества | Рисование |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Вес | 319 г |
| Длина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴







