
Пенал ТОР Model FANTASY Model Butterfly Топ Модель потрійний Шкільний наповнений німецький depesche 11171
2 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 11171
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пенал ТОР Model FANTASY Model Butterfly Топ Модель потрійний Шкільний наповнений німецький depesche 11171
Розміри: 21,5 х 15,5 х 5 см
В пеналі:
18 маркерів LYRA Germany
18 кольорових олівців LYRA Germany,
лінійка прозора 15 см,
подвійна точилка,
люстерко,
ножиці,
гумка,
1 товстий і 1 тонкий грифельний олівець.
Особливістю даної моделі пеналу ТОП Модел - є прозора підвіска на бігунку одного із замків у формі зірки із написом FANTASY Model
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Пенал ТОР Model FANTASY Model Butterfly Топ Модель потрійний Шкільний наповнений німецький depesche 11171 з готовим набором канцелярського приладдя від найвідоміого в світі виробника LYRA Germany буде незамінним в школі, а також це чудова ідея для подарунку. Яскравий дизайн в сукупності із бездоганною якістю - це Топ Модел.
Виріб має три відділення, що застібаються на змійку. Усередині ти знайдеш усе необхідне для малювання і письма:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 363 г |
| Высота | 21.5 см |
| Длина | 15.5 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Персонажи | IcePrincess |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴



