Ляльковий набір Na Na Na Surprise Рюкзачок-спальня Дженнел Ягуар (575696)
Ігровий набір із лялькою Na! Na! Na! Surprise 3 в 1 Рюкзачок-спальня Дженнел Ягуар — це милий плюшевий рюкзачок у формі ягуарчика, всередині якого сховалася затишна кімнатка з ексклюзивною лялечкою. Знайдіть усі сюрпризи.
Обладнайте кімнатку так, як Вам подобається, тільки подивіться, яке в ній усе пухнасте та м'яке. До шафки можна вішати весь одяг для лялечки, а також є ящик для зберігання аксесуарів. Біля милого дзеркала на повний зріст лялечки вона милуватиметься усім вбранням. А на ліжечку вона може відпочивати на м'яких подушках і під теплою ковдрою.
Перша у світі м'яка шарнірна лялечка з розкішним волоссям і незвичайним стилем.
Лялька та її кімната — завжди буде з Вами, адже її можна легко трансформувати та носити в плюшевому рюкзаку.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGA |
| Страна производитель | США |
| Вес | 1850 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип | Кукла |
| Высота | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 38 мм |
| Ширина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴






