Набір Robo Alive роботизованих бойових тиранозаврів - динозаврів Війна динозаврів
Роботизована іграшка Набір Robo Alive роботизованих бойових тиранозаврів - динозаврів Війна динозаврів допоможе влаштувати справжній поєдинок динозаврів. Адже в комплекті 2 динозавра .Такий подарунок точно сподобається юним палеонтологам.
Особливості:
Тиранозавр червоного та сірого кольорів;
Тварини рухаються, наче справжні динозаври;
Паща світиться під час рику;
На спинах пристрої для справжнбої стрільби
Обладунки знімаються
Під час гри видають світло, звук та рухаються
Гра із динозавром Robo Alive сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, концентрації уваги та просторового сприйняття.
В комплекті 2 бойових динозавра
Живлення: 3 батарейки типу ААА (немає у комплекті).
Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zuru |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1000 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 70 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Динозавр |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴







