LEGO City 60150 Фургон-піцерія лего сіті (60150)
Любителі смачно і ситно поїсти напевно оцінять сервіс цього незвичайного автофургона з набору ЛЕГО 60150. Жовтий мікроавтобус з емблемою компанії "City Pizza" легко трансформується в точку продажу готової випічки, а дівчина-кур'єр розвезе віддалені замовлення на своєму моторолері по всьому ЛЕГО-місту. У наборі LEGO 60150 City "Фургон-піцерія" також є стійка з парасолькою-навісом, де покупці можуть поїсти піцу і реалізована функція відкривання бічних панелей автобуса вгору.
Вік: 5-12 років
Кількість деталей: 249 шт
Кількість фігурок: 2 шт.
Розміри коробки (довжина / висота / ширина): 26 х 19 х 6 см
Матеріал: пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 249 шт |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | LEGO |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочный |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Диаметр упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов в наборе | 168 |
| Тип | конструктор |
| Упаковка | 26Х19Х6 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴









