
Chi Chi Love Собачка Чихуахуа Фешн Париж в одязі що світиться в темряві з килимком і сумочкою 20 см (5893123)
890 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5893123
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Chi Chi Love Собачка Чихуахуа Фешн Париж в одязі що світиться в темряві з килимком і сумочкою 20 см (5893123)
У кожній собачки, як і у його господині, є свій власний неповторний стиль. Тепер маленькі модниці можуть скрізь носити свого улюбленця, одягати його в модний одяг і навіть робити зачіски!
Плюшева собачка Чихуахуа Фешн Париж — справжня мрія для модниці. Вона одягнена в гламурне плаття і нашийник. Має килимок для відпочинку та сумку-переноску з віконцем-сіткою для повітря.
Вік: від 5 років.
Характеристики:
Вік: від 5 років
Довжина собачки Чічілав: 20 см
Комплектація: собачка в гламурній сукні з нашийником, килимок доя відпочинку і сумочка перенесення з віконцем сіткою для повітря.
Розміри упаковки (довжина / висота / ширина): 29 х 30 х 17 см
Матеріал: плюш
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simba |
| Вес | 800 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр | 30 см |
| Длина | 29 см |
| Материал | Плюш |
| Тип игрушки | Животное |
| Ширина | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴









