Блокнот для записів ТОР Model June & Malia з гелевою обкладинкою (11456_A)
Блокнот для записів ТОР Model June & Malia з гелевою обкладинкою (11456_A)
Блокнот для записів ТОР Model June & Malia від Depesche на спіральному палітурці має дуже незвичайний дизайн. Обкладинка з зображенням двох юних топ моделей заповнена рідиною, в якій плавають блискітки. Книжечка містить 80 сторінок для нотаток, 1 лист з наклейками для декору. На 16 сторінках є силуети моделей, які можна розфарбувати на свій розсуд.
Частина листів всередині блокнота представлена в клітинку, інша в лінієчку, а також в точку.
Підходить для дівчаток від шести років.
Розмір: 17 х 12,5 х 1,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Вид | Недатированный |
| Возрастная группа | Для детей |
| Характеристики обложки | |
| Обложка | Мягкая |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30.5 см |
| Габарити | 30,5 x 1,5 x 33 см |
| Длина | 33 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴






