TOP Model Пенал Miss Melody з наповненням і кодовим замком Топ Модель Depesche 11501
Top Model - це прекрасна концепція для дівчаток, які цікавляться модою і красою. В основі бренду - дружба, музика і творчість, які відображаються в тематиці продукції Top Model.
НОВИНКА! Пенал закривається паролем - набирай ПІН-код - і вуаля він відкритий. Код можна змінювати.
Два отделения с симпатичными застежками-молниями заполнены канцтоварами.
В комплекте:
18 цветных карандашей от LYRA
толстый и тонкий карандаш LYRA
Линейка длиной 15 см
Точилка для толстых и тонких карандашей
резинка
твердый клей
ножницы
Состав: 100% полиэстер
Габариты В 20 х Ш 13 х Г 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 544 г |
| Высота | 20 см |
| Длина | 6 мм |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пенал-книжка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴





