
Папка- набір TOP Model для створення листів та малюнків A5 із серії KOALA Топ Модел Depesche 11578
650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 11578
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Папка- набір TOP Model для створення листів та малюнків A5 із серії KOALA Топ Модел Depesche 11578
Топ Модел папка для створення малюнків 11578
Довжина: 2 см
Ширина: 26 см
Висота: 18,5 см
Вага: 0,407 кг
Рекомендований вік: 6
TOPModel koala mail: цей канцелярський набір, що зберігається папці з відділами, складається з 24 аркушів паперу для письма (3 різних дизайна) та 18 різноманітних конвертів.
папка
колекція KOALA
Каталог TOP Model
Папка- набірTOP Model для створення листів та малюнків A5 із серії KOALA Топ Модел Depesche 11578
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 435 г |
| Вид творчества | Дизайн одягу |
| Высота | 3 см |
| Длина | 19 мм |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴






